29.3.2022.

Totalno drukčiji od drugih

Proteklog tjedna Geomatika Smolčak d.o.o. isporučila nam je totalnu stanicu Trimble S7 naručenu preko projekta Interreg STREAM. Također, održano je i osposobljavanje djelatnika GAL tima za upravljanje uređajem. Totalna stanica je računalna inačica elektroničkog teodolita koja omogućava jednostavnije snimanje detalja, iskolčavanje, te brže i preciznije izvođenje radova. Trimble S7 totalna stanica za geodeziju je pouzdano rješenje visokih performansi, koja omogućuje maksimalno povećanje produktivnosti.