9.5.2023.

Terenska nastava - Biograd na Moru

Dana 4. i 5. svibnja održana je terenska nastava u Biogradu na Moru. Na terenskoj nastavi sudjelovali su studenti prve godine diplomskog studija primijenjene geografije i članovi GAL tima. Studenti su imali priliku sudjelovati u cjelokupnom procesu prikupljanja prostornih podataka te naučiti rukovati geoprostornim tehnologijama kojima raspolaže GAL. Ovo vrijedno iskustvo pomoći će im bolje razumjeti što su geoprostorne tehnologije, koja je njihova primjena te koliko je kompleksan sam proces prikupljanja podataka.