17.3.2022.

Pozvano predavanje na radionici Erasmus+ AMHE Wetlands Ambassadors

Proteklog tjedna član našeg tima Lovre Panđa, u suradnji s ekološkom udrugom Krka Knin i Institutom Ruđer Bošković, održao je tri predavanja na radionici Wetlands Ambassadors u sklopu AMHE projekta iz Erasmus+ programa. Polaznici radionice odslušali su predavanja o tome što su GIS i daljinska istraživanja te koja je njihova primjena u zaštiti močvarnih područja. Također, naučili su osnove o bespilotnim letjelicama i imali priliku upravljati njima. Polaznici koji su uspješno riješili završni ispit i vježbe postali su Wetlands Ambassadori.