5.4.2023.

Interreg STREAM - sastanak u Karlovcu

Tijekom 29. i 30. ožujka, održan je redovni koordinacijski sastanak na kojem su članovi GAL tima prezentirali trenutne aktivnosti na projektu STREAM. Također, održan je sastanak Međunarodnog upravljačkog odbora čiji je predsjedatelj Sveučilište u Zadru. Na sastanku je dogovorena suradnja partnera i nakon završetka projekta. Cilj suradnje je razmjena ideja i informacija kako bi se u budućnosti mogli provoditi slični projekti na pilot područjima koja nisu bila obuhvaćena ovim projektom.