2.6.2023.

Interreg STREAM - Info dan u MIOC-u

U sklopu Info dana Interreg projekta STREAM, 1. lipnja gostovali smo u Gimnaziji Franje Petrića (MIOC) u Zadru. Članovi GAL tima ukratko su predstavili aktivnosti Sveučilišta u Zadru kao jednog od partnera i demonstrirali različite geoprostorne tehnologije korištene u procesu prikupljanju podataka vrlo visoke rezolucije. Zahvaljujemo učenicima Gimnazije Franje Petrića na pozornosti, nadamo se da su nešto novo naučili i da su uvidjeli koje sve mogućnosti pruža studij geografije u Zadru.