9.11.2021.

2nd Intensive Training Programme for Young Geomorphologists 2021

Indijski geomorfološki institut (IGI) te Indijski forum mladih geomorfologa (YGF) organizirali su 2. intenzivni program obuke za mlade geomorfologe 1. i 2. studenog 2021. Konferencija je održana kao online događaj, a sudjelovao je stotinjak mladih geomorfologa iz cijelog svijeta. Teme su bile usmjerene na: korištenje suvremenih tehnologija u kartiranju geomorfoloških oblika, paleoklimu i dataciju uzoraka te proučavanje različitih prirodnih prijetnji i procesa.

Član našeg tima, dr. sc. Fran Domazetović sudjelovao je s predavanjem: Application of very-high resolution UAV mapping in geomorphology u sklopu kojeg je prezentirao istraživanja i geoprostorne tehnologije laboratorija za geoprostorne tehnologije.

Opširnije o događaju na: http://www.geomorph.org/2021/10/2nd-intensive-training-program-of-the-indian-young-geomorphologists-forum-1-2-november-2021/