29.4.2022.

1st Innovamare Roadshow

U Dubrovniku u periodu od 27. do 29. travnja 2022. godine održan je prvi Innovamare Roadshow u sklopu strateškog projekta InnovaMare koji se provodi u okviru Interreg programa Italija-Hrvatska, a domaćin skupa je Sveučilište u Dubrovniku. Projekt InnovaMare ima za cilj razvoj i uspostavu inovacijskog ekosustava na području podvodne robotike i senzorike za potrebe kontrole i nadzora onečišćenja u Jadranskom moru. Član našeg tima, Fran Domazetović sudjelovao je kao izlagač te održao predavanje o mogućnostima implementacije geoprostorne tehnologije u plavoj ekonomiji.